o godz. 8.30 przybędą do naszej parafii Symbole ŚDM i przez dwie godz. do 10.30 będą nam towarzyszyły w naszych wspólnych modlitwach. Zachęcamy więc wszystkich, zwłaszcza młodych do wspólnej modlitwy o dobre przeżycie tego historycznego wydarzenia, które niebawem będzie miało miejsce w Krakowie, gdy młodzi z całego świata wraz z Ojcem świętym Franciszkiem modlić się będą o Miłosierdzie dla nas i całego świata.

O godz.17.00  Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną, poprowadzi  były wikariusz ks.Krzysztof Karnas..

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej oraz różańca prosimy mieszkańców Dziekanowic.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,

Wtorek     św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

Piątek     – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Z racji uroczystości nie obowiązuje post.

o godz. 8.00  Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla Zespołu Szkół w Raciborowicach

Spowiedź dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego będzie  w czwartek od godz. 16.00

Nabożeństwa czerwcowe w ciągu tygodnia codziennie po Mszy św. o godz.17.00

natomiast w niedziele i święta Nabożeństwa czerwcowe  zamiast Nieszporów o 16.30