O godz.17.00  Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej oraz różańca prosimy mieszkańców Dziekanowic.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,

W tym tygodniu  :

Czwartek            –      św. Alojzego Gonzagi , zakonnika

Spowiedź dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego będzie  w najbliższy czwartek od godz. 16.00

Bardzo prosimy  rodziców zadbajcie o to by wasze dzieci z Bożym błogosławieństwem kończyły rok szkolny i rozpoczynały okres wakacji. Niech nie zabraknie w najbliższy czwartek  żadnego ucznia do spowiedzi oraz  w piątek   o godz.8.00 na Mszy św. dziękczynnej za przeżyty rok szkolny.

dzisiaj 3-cia niedziela miesiąca więc składka przeznaczona jest na pokrycie kosztów związanych  z pracami remontowo-budowlanymi prowadzonymi w naszej parafii.

Trwają zapisy na XXXVIII Pieszą pielgrzymkę w sierpniu na Jasną Górę, szczególny na plakacie w gablocie przykościelnej. Zapisać się można w kancelarii parafialnej.