o godz.17.00 Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną,
O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej oraz różańca prosimy mieszkańców Dziekanowic.
Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,

Poniedziałek – bł. Jolanty, zakonnicy

Środa – św. Brata Alberta Chmielowskiego , zakonnika

Piątek – św. Romualda , opata

W piątek na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo czerwcowe zapraszamy wszystkie rodziny , które w tym tygodniu gościć będą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

Nabożeństwa czerwcowe w ciągu tygodnia codziennie po Mszy św. o godz.17.00 natomiast w niedziele i święta Nabożeństwa czerwcowe zamiast Nieszporów o 16.30
Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w tych pięknych czerwcowych Nabożeństwach .

Wyjazd pielgrzymów do Częstochowy w najbliższą sobotę o godz. 7.00 od kościoła

W przyszłą niedzielę 21.VI. po wieczornej Mszy św. spotkanie dla rodziców młodzieży kl. 1 i 2 Gimnazjum, przygotowującej się do bierzmowania.