Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca

po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

Po sumie o godz. 11.00  w ramach trwającej oktawy Bożego Ciała będzie procesja Eucharystyczna  wokół kościoła

po południu Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Jezusowego o godz.16.30

o 17.00  wieczorna Msza św.

W tym tygodniu  ;

Wtorek      –   św. Jadwigi, królowej

Środa  –   po wieczornej  Mszy św.  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek         –   Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego

po  wieczornej Mszy św. zakończenie procesji Eucharystycznych,

Z  racji Uroczystości w najbliższy piątek nie obowiązuje post.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeprowadzenia  procesji w Uroczystość Bożego Ciała . Wszystkim Wam, którzy tak licznie braliście udział w tegorocznej procesji niech Jezus błogosławi.

Zachęcamy do trwania w dziękczynieniu za cud Eucharystii. Starajmy się uczestniczyć  do piątku włącznie w procesjach Eucharystycznych, bo przez całą oktawę Bożego Ciała do piątku włącznie  do Uroczystości Najśw. Serca Jezusowego o ile pogoda na to pozwoli codziennie po Mszy św. wieczornej   o godz.17.00 będzie procesja wokół kościoła.

W czwartek na zakończenie oktaw poświęcenie wianków z ziół i kwiatów

W piątek w Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego błogosławieństwo dzieci.

Sobota   –  Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

W przyszłą niedzielę o godz.17.00 kolejne  Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną, Tradycyjnie czerwcową „fatimę” poprowadzi  były wikariusz ks. Krzysztof Karnas. Obecnie proboszcz w parafii św.Michała w Ostrowsku.

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej oraz różańca tym razem  prosimy mieszkańców Dziekanowic.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,

Nabożeństwa czerwcowe  do Najświętszego Serca Jezusowego połączone z Koronką do Miłosiernego Jezusa będą przez cały czerwiec codziennie o godz.16.30  a po nabożeństwie  o godz.17.00 Msza św. Zachęcamy  do udziału w tych pięknych czerwcowych Nabożeństwach .