Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu
Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.
Na sumie o godz. 11.00 z racji oktawy Bożego Ciała będzie procesja wokół kościoła
O godz. 12.00 zebranie Rady Parafialnej
O godz.16.30 Nabożeństwo czerwcowe do Najśw. Serca Jezusowego o 17.00 wieczorna Msza św.
Już po raz kolejny w dzisiejszą pierwszą niedzielę czerwca przeżywamy Święto Dziękczynienia. Na prośbę Metropolity Krakowskiego po każdej Mszy św. przed Kościołem do specjalnych puszek młodzież będzie  zbierała  ofiary, na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Poniedziałek – św. Jadwigi, Królowej

Środa – bł. Bogumiła, biskupa

Czwartek – św. Barnaby , apostoła

Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego ,
O godz.17.00 Msza św. i zakończenie procesji Eucharystycznych,
Z racji Uroczystości w najbliższy piątek nie obowiązuje post.
W piątek na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo czerwcowe zapraszamy wszystkie rodziny , które w tym tygodniu gościć będą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

Sobota Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny
– św. Antoniego z Padwy , kapłana i dr kościoła

W przyszłą niedzielę o godz.17.00 Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną,
O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej oraz różańca prosimy mieszkańców Dziekanowic.
Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,

Zachęcamy do trwania w dziękczynieniu za cud Eucharystii. Starajmy się uczestniczyć  do piątku włącznie w procesjach Eucharystycznych, bo przez całą oktawę Bożego Ciała do piątku włącznie  do Uroczystości Najśw. Serca Jezusowego o ile pogoda na to pozwoli codziennie po Mszy św. wieczornej  o godz.17.00 będzie procesja wokół kościoła, połączona z nabożeństwem czerwcowym.

W czwartek na zakończenie oktaw poświęcenie wianków z ziół i kwiatów

W piątek w Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego błogosławieństwo dzieci.