1  Niedziela Wielkiego Postu

O godz. 15.15 Droga Krzyżowa prowadzona przez wiernych.
o godz. 16.00 pierwsze tegoroczne „Gorzkie żale” z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami
po Gorzkich Żalach – Msza św.
składka na Gorzkich Żalach w czasie ucałowania relikwii Krzyża świętego przeznaczona jest na  kwiaty do Bożego Grobu.
W Polsce za udział w gorzkich żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

Środę – o 17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek – Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz.17.00 po niej Msza św.
a o godz. 19.00 droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież – zapraszamy na nią tych wszystkich którzy wcześniej przyjść nie mogą.
W piątek na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy wszystkie rodziny które
w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

Starajmy się w Wielkim Poście uczestniczyć w Nabożeństwach Pokutnych, gorzkich żalach i drodze krzyżowej , a przez to odmieniając swe życie na lepsze i przygotowując się do Rekolekcji Wielkopostnych , które rozpoczną się w 5-tą niedzielę Wielkiego Postu 22 marca,

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na pokrycie kosztów związanych z  ogrzewaniem kościoła.