O godz. 15.15  Droga Krzyżowa

o godz. 16.00  pierwsze tegoroczneGorzkie żale z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami

po Gorzkich Żalach  – Msza św.

W Polsce za udział w gorzkich żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

W tym tygodniu :

Środę    –  o 17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek    Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz.17.00  po niej  Msza św.

a  o godz. 19.00 droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież

zapraszamy na nią tych wszystkich którzy wcześniej przyjść nie mogą.

Starajmy się w Wielkim Poście uczestniczyć w Nabożeństwach Pokutnych, gorzkich żalach i drodze krzyżowej , a przez to odmieniając swe życie na lepsze i przygotowując się do Rekolekcji Wielkopostnych które rozpoczną się w 5-tą niedzielę Wielkiego Postu 18 marca,

Panie z Zespołu Charytatywnego naszej parafii od dzisiejszej niedzieli będą rozprowadzać  Baranki Wielkanocne Caritasu, jako  dzieło pomocy biednym , potrzebującym pomocy.