Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca na zakończenie Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00 Msza św.

w Poniedziałek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
                                Msze św. o godz. 7.00 , 9.00 oraz 17.00

Na wieczorną Mszę św. przychodzą dzieci z klasy trzeciej, które przygotowują się do I-szej Komunii św. będą dla nich poświęcone medaliki i łańcuszki .

we Środę – o godz.17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w Piątek – o godz.17.00 Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego
na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego zapraszamy wszystkie rodziny które w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.
w Sobotę – św. Łucji , dziewicy i męczennicy

Roraty przez cały Adwent są codziennie rano o godz.7.00
Zachęcamy do udziału w tych adwentowych nabożeństwach wszystkich, nie tylko dzieci, ale i młodzież oraz osoby starsze , razem z Maryją oczekiwać będziemy na przyjście Jezusa.
Panie z Zespołu Charytatywnego po Mszach św. przed kościołem rozprowadzają świece Caritasu, jako Wigilijne dzieło pomocy potrzebującym, gest chrześcijańskiego miłosierdzia.