Dzisiaj Pierwsza Niedziela miesiąca

Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00  Msza św.

Poniedziałek     –  św. Barbary, dziewicy i męczennicy

Środę         –  św. Mikołaja, biskupa

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek   –  św. Ambrożego, bpa i dr Kościoła   ;

Pierwszy Czwartek miesiąca

spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.30

o godz.17.00 Msza św. oraz,   Godzina Święta z modlitwami o  powołania kapłańskie i zakonne za pośrednictwem Ojca św. Jana Pawła II

po Mszy św.  spotkanie dla 7-mych  klas Szkoły Podstawowej  oraz II-gich  klas gimnazjalnych w ramach  przygotowania do bierzmowania

Piątek     –  Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Msze św. o godz. 7.00  , 9.00 oraz 17.00

na wieczorną Mszę św.  przychodzą dzieci z klasy trzeciej, które przygotowują się do I-szej  Komunii św. będą dla nich poświęcone medaliki i łańcuszki .

z racji Uroczystości w najbliższy piątek nie obowiązuje post.

Sobota      –  św.Jana Diego

Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się Okres Adwentu.

Adwent to czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela na świat i do każdego z nas. Na to spotkanie przygotowujemy się przez Roraty i spowiedź Adwentową,

Roraty przez cały Adwent będą codziennie rano o godz.7.00

Zachęcamy do licznego udziału w tych adwentowych nabożeństwach wszystkich, nie tylko dzieci,  ale i młodzież oraz osoby starsze , razem z Maryją oczekiwać będziemy na przyjście Jezusa.

Dzieci codziennie na roraty przynoszą lampiony i namalowane oraz podpisane serduszka ,na zakończenie Mszy dzieci będą losowały  aniołki, które torują drogę idącemu do nas Dzieciątku Jezus  oraz specjalne adwentowe  pamiątki jak co roku przysłane dla dzieci przez Stefii i Johna Conley z Florydy.  Po Mszy św. Roratniej Panie z Zespołu Charytatywnego w Sali parafialnej będą dla wszystkich dzieci uczestniczących w roratach codziennie serwować gorącą herbatę oraz drożdżówkę.

Od dzisiejszej niedzieli Panie z Zespołu Charytatywnego po Mszach św. przed kościołem rozprowadzają świece Caritasu, jako Wigilijne dzieło pomocy,